ODKRYJ SWOJE WARTOŚCI

,,Odkryj swoje wartości’’ to więcej niż workbook – to przewodnik, który krok po kroku ułatwia odkrycie i zdefiniowanie kluczowych wartości życiowych.

Poznaj WORKBOOK ,,ODKRYJ SWOJE WARTOŚCI’’ w którym przeprowadzę Cię przez wszystkie tajniki wartości, abyś mógł w końcu żyć swobodnie i PRZEDE WSZYSTKIM cieszyć się tym życiem.

Co zyskasz?

Po pierwsze

Dowiesz się, jak krok po kroku odkrywać i definiować swoje wartości.

Po drugie

Znajdziesz unikalne metody wykorzystywane przez profesjonalnych coachów, które pomogą Ci w tej podróży.

Po trzecie

Zaczniesz budować solidne fundamenty dla swojego rozwoju osobistego i zawodowego.

Dodatkowo...

Zrozumiesz siebie i porzucisz ograniczające Cię przekonania.

A do tego...

Zaczniesz świadomie kreować rzeczywistość.

I NAJWAŻNIEJSZE

Twoja codzienność będzie ŁATWIEJSZA.


Co znajdziesz w środku?


Workbook składa się z dwóch głównych części. Pierwsza wprowadza w świat wartości życiowych, pomagając zrozumieć, czym są i jak je identyfikować.

Druga część koncentruje się na pracy z samym sobą, oferując sprecyzowane pytania na temat poszczególnych sfer życiowych, prowadząc do introspekcji i samorefleksji.

Workbook zawiera szeroką gamę ćwiczeń i przestrzeni do zapisywania Twoich refleksji, włączając w to innowacyjne zadania. Elementy zostały starannie zaprojektowane, aby ułatwić Ci nie tylko zrozumienie, ale także praktyczne wdrażanie wartości w codziennym życiu.

POZNAJ MNIE

Katarzyna Czernek

Jestem certyfikowanym Coachem ICI, konsultantem DISC D3 oraz zajmuje się psychologią w biznesie. Specjalizuję się w zarządzaniu emocjami i skutecznej komunikacji. Motywuję i wspieram w osiąganiu celów i realizowaniu życiowego potencjału. Pomagam w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, wzmacniam pewność siebie i usprawniam dialog: zarówno w biznesie, jak i codziennych kontaktach. Uczę radzenia sobie z emocjami, samoświadomości, motywuję i daję wsparcie w kryzysach. Jako certyfikowany konsultant wykorzystuję narzędzie DISC D3 w rozwoju zawodowym i osobistym. Pomagam zidentyfikować dominujący styl komunikacji, preferowane środowisko pracy, motywacje i potencjalne obszary rozwoju. Potrzebę spełnienia misji czułam już od dziecka. Szukając swojej drogi podróżowałam, studiowałam języki obce, spotykałam wielu ludzi. Wszystkie moje drogi sprowadzały się do jednego mianownika: rozmowy z ludźmi.

FAQs

Dla kogo jest ten WORKBOOK?

,,Odkryj swoje wartości’’ jest uniwersalnym narzędziem, dostosowanym do osób w każdym wieku, które pragną odkryć i śledzić ścieżkę do swoich unikalnych wartości życiowych. To klucz do osiągnięcia głębszej harmonii i większej satysfakcji, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej.

ZAMÓWIENIE

Show Order Summary
49,99 zł
Product Subtotal
WORKBOOK ,,Odkryj swoje wartości"  × 1 49,99 
Subtotal 49,99 
Total 49,99  (zawiera 2,38  VAT)

Customer information

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
WORKBOOK ,,Odkryj swoje wartości"  × 1 49,99 
Kwota 49,99 
Łącznie 49,99  (zawiera 2,38  VAT)

Payment

  • Przekierujemy Cię na stronę wyboru metody płatności.